Neohodnoceno

Repase baterií

Repase baterií, akumulátorů, měření kapacity.

Na dotaz
Kód: 5583
1 Kč 0,83 Kč bez DPH
Kategorie: Repase baterii

Dejte svoji baterii novou štávu.

Měsíčně zadáváme do výroby velké množství baterii na repas. 

Co to znamená - váš původní obal zůstává, někdy včetně klíčku u starší baterie, většinou i BMS ( elektronika která hlídá jednotlivé články) ale co se vymění je to hlavní - všechny jednotlivé články v baterii a tím se výkon baterie opět zvedne buď na původní hodnoty, nebo jako ve většině případů na vyšší kapacitu - tedy větší dojezd a rozdíl může být markantní.

Repasovnané články jsou vždy značkové - Samsung, Panasonic, LG a jsou mnohdy daleko lepší než původní od výrobce kola.

Běžně do starších baterií umisťujeme 17,5 Ah kapacitu z původních 10 -13 Ah. 

Dojezd se tedy zvedá tím jak roste kapacita a jednoduchým vypočet si sami ověříte o kolik. 

Teoretická spotřeba - je vypočtena na 4 Wh na 1 kilometr - tedy 17,5 Ah baterie ( 17,5 x 36 V napětí - kapacita 630 Wh - udávaný dojez činí 150Km. Původní baterii 10Ah měla teoretický dojezd 90km a zvýšení je tedo o 60km.

Samozřejmě s výšší kapacitou  i v letech vám baterie déle vydrží.

Baterie na repas přijímáme pouze původních obalech,  neotevřené, nepoškozené, nenafouknuté, vždy s vaší nabíječkou a pokud je nutný klíč, tak i tento.

Baterii s nabíječkou  prosím přes lepící pásku ( možné i lihovou fixou)  popište - jméno, příjmení,  adresa, telefon, klíček pevně připevněte. 

Baterie příjmáme v našich provozovnách, přepravní službou, nebo prostřednictvím svozu si ji u vás po vašem zabalení můžeme nechat dovést. 

Cena bude individuálně dle ceníku s vámi konzultována a odsouhlasena, může se navýsit v případě vadného BMS a poškozeného obalu a o poštovné k nám, případně k vám. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu