NIU N Cargo

Kód: VS1070-1
Neohodnoceno
89 990 Kč 74 371,90 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

NIU NQi Cargo je elektrický doručovací skútr vytvořený inovativní čínskou společností, která je založena bývalým technickým ředitelem společnosti Baidu (čínská společnost Google) a bývalým zaměstnancem společnosti Microsoft. Jejich účelem je vytvořit vysoce kvalitní elektrický skútr s nejnovějšími technologiemi a designem.

Koloběžka má zesílenou konzolu zavazadlového prostoru, která umožňuje instalaci mnoha typů nákladních a dodacích beden.

NQi Cargo má 2 400 W elektrický motor Bosch s točivým momentem 65 Nm. Motor je velmi výkonný a umožňuje přepravu těžkého nákladu.

Koloběžka poskytuje prostor pro dvě lithiové baterie 29 Ah vyrobené společností Panasonic pro efektivní dojezd 90 km. Baterie jsou stejného typu jako baterie v modelu Tesla Model S. NIU nabízí na baterie 2letou záruku.

NQi Cargo poskytuje připojení k internetu a GPS, což umožňuje optimalizaci vozového parku. Aplikace NIU udržuje od řidiče a operátora vše od sledování baterií až po GPS a historii jízdy. Informuje řidiče a operátora o místě pobytu a stavu zdraví (jejich flotily) skútrů NQi Cargo. Aplikace poskytuje v pokročilém systému proti krádeži. S GPS je možné sledovat polohu skútru v reálném čase.

De NQi Cargo má přední a zadní kotoučové brzdy. Koloběžka má systém regenerace kinetické energie (KERS) nebo regenerativní brzdění, ve kterém je energie z brzdění vrácena do baterie.

Aplikace NIU proaktivně monitoruje zdraví skútru a poskytuje diagnostiku, která zabraňuje nákladné údržbě. Elektromotor nevyžaduje údržbu a při použití rekuperačního brzdění se šetří i brzdy.

Kromě výfukových plynů jsou hlavními znečišťovateli vzduchu také částice z brzd. NIU NQi Cargo může brzdit elektromotorem méně toxické znečištění vzduchu než jiné elektrické skútry.

NIU SMART APP

NIU + Cloud + APP 

NIU skútr má palubní počítač, který neustále komunikuje s cloudem, takže můžete na svém mobilním telefonu přijímat data v reálném čase, jako jsou výstrahy proti krádeži, denní jízdní návyky, diagnostika, napájení a navigace do nejbližší servisní stanice. 

SMART DATA

Smart Rider

Pro více technicky zdatného jezdce je NIU Cloud vždy připojen a shromažďuje užitečná data o historii jízdy. Jezdci mohou také snadno přistupovat k našemu manuálu služeb zákazníkům pro případné problémy.

OCHRANA PROTI KRÁDEŽI

Klid v duši

S vestavěným GPS sledováním budou všechny skútry NIU okamžitě zasílat výstrahu NIU Cloudu, když dojde k neautorizovanému pohybu motocyklu, okamžitě upozorní majitele krádeže a poskytne neustálé aktualizace stavu místa.

SERVISNÍ CENTRUM 

Opravna za rohem

Cloud NIU je globální, ale poskytuje místní služby. Všichni autorizovaní poskytovatelé služeb jsou jen jedním kliknutím. Jednodotykovou volbou a rychlou navigací mohou jezdci NIU během několika minut opravit pneumatiku. Tato služba je dostupná na vybraných trzích.

Značka NIU
Modelka NQi Cargo
Rychlost 25 a 45 km / h
Napájení 2,4 kW (3,2 hp)
Hmotnost 95 kg
baterie 18650 Lithium
Životnost baterie 2 000 cykly ?
Rozsah 90 km
Doba nabíjení 6 hodin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: