Neohodnoceno
MOUSTACHE J.ON Nexus Black
Objevte svobodu městské jízdy s elektrokolem MOUSTACHE J.ON. Silný motor Bosch, pohodlné odpružení a dlouhý dojezd vám umožní zvládnout každou cestu hladce a stylově, ať už se vydáte do práce nebo na výlet.
| Kategorie: | Městská kola |
|---|---|
| EAN: | 3701600120828 |
| barva: | zelená |
| baterie: | Bosch PowerTube 625Wh vertical Smart System |
| Brzdy: | Magura MTA2 |
| Displej: | Bosch Purion 200 Smart System |
| gripy: | SB3 Ergonomic |
| hlavové složení: | Acros AZF-699 sealed bearings internal routing blocklock |
| Hmotnost kg: | 32,4 |
| Kapacita baterie: | 625 |
| Kazeta: | Shimano Nexus 30T |
| Kliky: | Moustache alu 170mm |
| Materiál: | hliník |
| Plášť přední: | Schwalbe Super Moto-X 27.5x2.40 |
| Plášť zadní: | Schwalbe Super Moto-X 27.5x2.40 |
| Počet rychlostí: | 1x5 |
| představec: | Moustache alloy adjustable 110mm |
| přehazovačka: | Shimano Nexus 32H 263% gear range 10x135mm nut |
| Ráfky: | Moustache asymmetric alloy 6061E welded |
| rám: | J aluminium AlSi10Mg T6 |
| Rok: | 2025 |
| řazení: | Shimano Nexus SL-C7000-5 5s |
| řetěz: | Shimano HG40 118 links |
| řídítka: | Moustache ergonomic alloy 680mm 25° backsweep |
| sedlo: | Selle Royal Essenza + moderate wide |
| sedlovka: | EXA 900i dropper-post w/remote lever 31.6mm 75mm |
| Tlumič: | Moustache, Magic Grip Control 115mm |
| Typ motoru: | Performance Line, 250W, Smart System, 75Nm |
| Velikost kol: | 27.5 |
| Vidlice: | SR Suntour Mobie 25 100mm travel |
| Výška do: | 170 |
| Výška od: | 155 |
| Značka motoru: | BOSCH |
Elektrokolo MOUSTACHE J.ON je městský model, který spojuje výkon s maximálním pohodlím a elegantním designem. Je vybaven motorem Bosch Performance Line s točivým momentem 75 Nm a baterií Bosch PowerTube 625 Wh pro dlouhý dojezd, ideální pro každodenní dojíždění i delší vyjížďky. K dispozici je displej Bosch Kiox 300 s barevným rozhraním pro snadné sledování údajů o jízdě. Díky vidlici SR Suntour Mobie 25, tlumiči Moustache Magic Grip Control a nastavitelné sedlovce poskytuje tento model pohodlí i na nerovných cestách. Samozřejmostí je brzdový systém Magura MTA2 pro spolehlivý a bezpečný brzdný výkon.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




