MOUSTACHE Mardi 27.2 FS Black
| Kategorie: | Městská kola |
|---|---|
| baterie: | Bosch, PowerTube 540Wh |
| Brzdy: | Shimano, MT200 |
| gripy: | SB3 Ergo |
| hlavové složení: | Acros, AZF-699 |
| Hmotnost kg: | 29,4 |
| Kapacita baterie: | 540 |
| Kazeta: | Shimano, Nexus, 30T |
| Kliky: | Stronglight ALU 170mm |
| Materiál: | hliník |
| Plášť přední: | Schwalbe Super Moto-X 27,5x2,40 |
| Plášť zadní: | Schwalbe Super Moto-X 27,5x2,40 |
| Počet rychlostí: | 1x5 |
| představec: | Moustache Alu |
| přehazovačka: | Shimano, Nexus, 32H, 263% gear range |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| rám: | Mardi FS, aluminium |
| Rok: | 2026 |
| řazení: | Shimano, Nexus SL-C7000-5, 5-speed |
| řetěz: | Shimano, HG40 |
| řídítka: | Moustache Ergo |
| sedlo: | Selle Royal Essenza |
| sedlovka: | EXA 900i |
| Tlumič: | Moustache, Magic Grip Control 115 |
| Typ motoru: | Bosch, Performance Line BDU34, Smart System, 75Nm |
| Vidlice: | SR Suntour, XCM32-ATB, LO 100mm travel |
| Výška do: | 190, 161, 176 |
| Výška od: | 174, 149, 159 |
| Zdvih přední: | 100 |
| Zdvih zadní: | 115 |
| Značka motoru: | BOSCH |
MOUSTACHE Mardi 27.2 FS je celoodpružené elektrokolo určené do města, na cyklostezky i rozbitější silnice. Díky motoru Bosch Performance Line Smart System s točivým momentem 75 Nm zvládnete s přehledem jízdu do kopce i s nákladem. Baterie PowerTube 540 Wh je integrovaná v rámu a poskytuje pohodlný dojezd pro běžné denní dojíždění.
Zásadní výhodou je nábojová převodovka Shimano Nexus 5 s řetězem, která vyniká nízkými nároky na údržbu a jednoduchým ovládáním. O komfort se postará odpružená vidlice SR Suntour XCM32 se zdvihem 100 mm a zadní tlumič Moustache Magic Grip Control se 115 mm zdvihu. Nechybí teleskopická sedlovka pro snadné nasedání a zastavování.
Model je vybaven praktickými doplňky jako blatníky, MIK HD zadní nosič, zámek AXA 80 a ochrana rámu Moustache Protect Option. Ideální volba pro aktivní městský život i pohodlné výlety mimo město.
Hlavní přednosti
• Motor Bosch Performance Line Smart System – 75 Nm
• Baterie PowerTube 540 Wh – dojezd pro každodenní využití
• Nábojové řazení Shimano Nexus 5 – jednoduché, bezúdržbové
• Celoodpružený rám – zdvih 100 mm vpředu, 115 mm vzadu
• Sedlovka EXA 900i – teleskopická s vnitřním vedením
• Hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT200 (180/160 mm)
• Pláště Schwalbe Super MotoX – komfortní a odolné
• Výbava: blatníky, zadní nosič MIK HD, AXA 80 zámek, Moustache Protect Option
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




