MOUSTACHE Samedi 29 Trail 150.2 625Wh Stone Grey - L
| Kategorie: | Celoodpružená kola |
|---|---|
| EAN: | 3701600134122 |
| baterie: | Bosch PowerTube 625Wh |
| Brzdy: | Magura MT5 |
| gripy: | SB3 Race |
| hlavové složení: | FSA N55R/57 |
| Hmotnost kg: | 24,5 |
| Kapacita baterie: | 625 |
| Kazeta: | Shimano CUES, CS-LG400 |
| Kliky: | Moustache ALU 165mm |
| Plášť přední: | Maxxis 26x2.40 |
| Plášť zadní: | Maxxis 26x2.40 |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| představec: | Moustache Alu 3D |
| přehazovačka: | Shimano CUES RD-U6000-GS |
| Ráfky: | Moustache Alu 6061 |
| rám: | Trail 6061 T4-T6 Alu |
| řazení: | Shimano CUES, SL-U6000-11R |
| řetěz: | Shimano LG500 |
| řídítka: | Moustache Alu |
| sedlo: | Moustache Sport |
| sedlovka: | EXA 900i, 31,6mm |
| Tlumič: | Moustache Magic Grip Control 150 |
| Typ motoru: | Bosch Performance Line CX BDU37 Smart System. 85Nm |
| Velikost kol: | 29 |
| Vidlice: | RockShox, PSYLO Silver R 150mm travel |
| Výška do: | 198 |
| Výška od: | 169 |
| Zdvih přední: | 150 |
| Zdvih zadní: | 150 |
| Značka motoru: | BOSCH |
Moustache Samedi 29 Trail 150.2 byl navržen s jediným cílem: rozšířit možnosti horské cyklistiky. Díky precizně vyladěné geometrii a 29" kolům nabízí kolo neuvěřitelnou setrvačnost a stabilitu, zatímco špičkové komponenty se starají o to, abyste měli stroj vždy pod kontrolou. Srdcem kola je inteligentní systém Bosch Smart System, který propojuje motor, baterii a ovladač do jednoho funkčního celku s možností personalizace přes aplikaci.
Klíčové vlastnosti, které si zamilujete:
-
Motor Bosch Performance Line CX: Nejsilnější motor ve své třídě s krouticím momentem 85 Nm vás vyveze i na ty nejstrmější vrcholy s přirozenou lehkostí.
-
Odpružení Moustache Magic Grip Control: Specifický zadní tlumič vyvinutý přímo značkou Moustache zajišťuje "magickou" trakci a dynamickou kontrolu odskoku.
-
Nová vidlice RockShox Psylo Silver: Se zdvihem 150 mm a robustní konstrukcí vyhladí veškeré nerovnosti a kořeny na vaší cestě.
-
Brzdný výkon Magura MT5: Čtyřpístkové hydraulické brzdy s velkými 203mm kotouči zaručují nekompromisní zastavení v jakékoliv situaci.
-
Řazení Shimano CUES: Nová řada pohonu optimalizovaná pro elektrokola, která vyniká dlouhou životností a hladkým chodem i pod zátěží.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




